ЗИМА

Учні 3-4 класів прийняли участь у першості міста з міні-футболу! Щиро вітаємо їх із зайнятим ІІ місцем!!! Ми вами пишаємось!!!


Посвята в першокласники!!!!

День Святого Миколая!!!

Провели учні 4-х класів. Підготували вчителі-класоводи - Гончаренко С.В., Пушкар Н.А., вихователь групи продовженого дня - Калєнченко Н.М.


ГПД учнів 2-А, Б класу. Пошуково-дослідницька робота з водою "Кольорові крижинки" Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

       З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в НВК "Дзвіночок" 20 лютого учні разом з вчителями, вихователями запустили небесні ліхтарики, присвячені Пам’яті Героїв Небесної Сотні.